17 Kasım 2018 20:43:38
Türkiye'nin webmaster ticaret portalı

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Site Tanıtımları / Paykasa Satın Al
« Son İleti Gönderen: nullsix 16 Kasım 2018 21:19:01 »
Paykasa Satın Al

Paykasacards.net adı altında faaliyet gösteren internet adresi üzerinde; Jeton Kart, Otopay, Paykwik, Astropay kart ve çok daha fazlası sizleri bekliyor olacaktır. Siteye bağlanarak, Üye Girişi Yapınızma şansı da bulabilirsiniz.

Üye Girişi Yapınız kart örneğinden gidelim. Bir kredi kartına sahip değilseniz ve kişisel verilerinizin güvenliğine önem veriyorsanız, kendinize Paykasa kart almanızda fayda vardır.

Üye Girişi Yapınız kartı yine sizlere şiddetle tavsiye ediyorum. Astropay kart alırken, ne bir üyelik açmanıza, ne de bir üyelik ücreti ödemenize gerek olmaz. Arzu eden herkes, tek tuşla paykasacards.net platformu üzerinden kendisine Astropay kart çıkarttırabilir.

Siz de hiç vakit kaybetmeden paykasacards.net platformuna girin ve arzu ettiğiniz sanal karta kolayca sahip olun.
2
Site Tanıtımları / Ebay Türkçe
« Son İleti Gönderen: pazar 16 Kasım 2018 20:53:47 »
Ebay Türkçe

Amerika’da öğrenciliğiniz geçti ve Türkiye’ye döndünüz. Amerika’da iş dolayısıyla bir süre yaşadınız ve Türkiye’ye döndünüz. Geride bıraktığınız alışkanlıklarınız var ve bunlara erişmek sizin için güç gibi gözükse de artık Üye Girişi Yapınız sayesinde tüketmekten menün olduğunuz ürünlere yeniden ulaşabilirsiniz. Üye Girişi Yapınız güvenilir bir açık arttırma sitesi ve içinde oldukça çeşitli kategorilerde ürün var. Sizleri Amerika’ya bir tıkla götürüyor ve daha önce alıp gayet memnun kaldığınız ayakkabı mağazasına ulaştırabiliyor. Ya da kalitesinden şaşmadığınız bir çanta markasına tıklayıp o çantaya kolayca sahip olabiliyorsunuz. Türkiye’de bulamadığınız ve sevdiklerinize en orijinal hediyeyi vermek istediğinizde de Üye Girişi Yapınız artık bir tık uzaklıkta. Güvenilir koşullarıyla ürünlerinizi kolaylıkla alabiliyor. Bir sorunla karşılaştığınızda çağrı merkezi ile bizzat haberleşebiliyorsunuz.
3
Site Tanıtımları / Sevdiklerinizi Takip Ederek Onları Koruyun
« Son İleti Gönderen: nullsix 16 Kasım 2018 20:27:39 »
Sevdiklerinizi Takip Ederek Onları Koruyun

Telefon takip programları casus yazılımlar olarak da adlandırılan fonksiyonel kullanım sunan yazılım programlarıdır. Akıllı cep telefonlarında ve tabletlerde kullanıma uygun olan takip programları genel olarak cihaz içerisindeki mevcut tüm bilgilere erişimi sağlamaktadır. Telefon ve tablet takibi yapmaya olanak sağlayan casus yazılımlar sayesinde takip programları kullanıcılara pek çok özellik sunmaktadır. Mesajları takip etme, arama kayıtlarına ve rehber listesine erişim, görüşme ses kayıtları, canlı olarak resim çekme ve ortam dinleme imkanı, GPS ile konum tespiti, e-maillere erişim, tüm whatsupp mesajları, skype ve facebook mesajlarına erişim, silinmiş olan dosyaları yükleme ve arşivleme, uzaktan yüklenmiş olan uygulamaları kullanım dışı bırakma ve mevcut telefonun hafıza kartına erişim gibi daha birçok özellik kullanıcılara özel olarak geliştirilmiştir.

Telefon Takip Programı Özellikleri Nelerdir?

Akıllı Android telefonlar ve tabletlerde kullanıma uygun olan takip programlarının sunduğu özelliklerden biri Üye Girişi Yapınız özelliğidir. Whatsap takip programı özelliği takip edilmek istenen telefonlarda bulunan her türlü whatsapp yazışmasına ve sohbet geçmişine erişime olanak sağlamaktadır. Ayrıca bu uygulama üzerindeki tüm aktiviteleri kaydetme özelliği de bulunmaktadır. Casus yazılımlar whatsapp takip özelliği ile birlikte sykpe, telegram, facebook, line ve viber gibi pek çok iletişim uygulamasına da tek bir tuşla erişim sağlamaktadır. Tüm iletişim uygulamalarının anlık mesajlarına, ileti geçmişlerine ulaşılabilmektedir. Casus yazılımlar sayesinde takibi yapılan casus telefon üzerindeki tüm arama geçmişine ulaşılmaktadır. Casus arama özelliği ile arama geçmişinin görüntülenmesine olanak sağlanmasının yanı sıra hedef telefondaki tüm rehber listesine de erişilebilmektedir. Rehber listesinde bulunan tüm isim ve numaraları kaydetme olanağı da sunmaktadır.

Telefon takip programlarının tercih edilmesindeki bir diğer fonksiyonel özellik ortam dinleme özelliğidir. Ortam dinleme özelliği takip edilmesi istenilen kişi ya da kişiler hakkında tüm bilgilere ulaşmayı sağlamaktadır. Takip programı kurulmuş olan hedef telefon çevresinde bulunan her türlü sesi kayıt altına almaktadır. Böylelikle takip edilen çocuklar, eşler, arkadaşlar ya da çalışanlar eğer tehlike altında ise bunun önüne geçilebilmektedir. Ya da merak edilen, araştırılmakta olan konuların açığa çıkmasına katkı sağlamaktadır. Telefon takip programları sayesinde kullanıcılar hedef telefonun anlık konum bilgisine de ulaşabilmektedir.

Büyük şehirlerde yaşamanın zorluklarından biri olan trafik yoğunluğu kişilerin okul ya da işlerine geç kalmalarına ve evlerine geç dönmelerine sebebiyet vermektedir. Bu gibi durumlarda kişilerin aileleri, yöneticileri ya da yakın arkadaşları endişelenebilmektedir. Takip programları tüm bu endişeleri yok edebilecek özelliklere sahiptir. Casus yazılımlar ile kişilerin telefonları kapalı olsa dahi ya da GPS kapalı olduğu durumlarda bile kişilerin harita üzerindeki konumları öğrenilebilmektedir. Bununla birlikte telefon takip uygulamaları silinmiş olsa dahi tüm resim, video dosyalarına ulaşabilmekte ve kayıt altına alabilmektedir. Takip edilen telefondaki geçmiş ve mevcut tüm internet aktivitelerini de arşivlemekte ve kullanıcıların erişimine sunmaktadır.

Telefon Takip Programları Hangi Amaçlar için kullanılır?

Takip programları Üye Girişi Yapınız ya da casus yazılımlar olarak da adlandırılsa da çoğu zaman takip edilmek istenen kişilerin telefonlarına bilgileri dahilinde yüklenmektedir. Telefon takip programları her amaca uygun şekilde tasarlanmıştır ve kişilerin erişimine sundukları bütün bilgiler yasal bilgilerdir. Bu sebeple takip uygulamaları başta çocuklar ve yaşlılar için tercih edilmekle birlikte şirketler tarafından da kullanılmakta olan programlardır. Bununla beraber kişisel sebeplerden dolayı da tercih edilebilmektedir.

Ailelerin Takip Programı Kullanım Nedenleri

Aileler tarafından sık kullanılan bir program olan casus yazılımlar çocuk ve yaşlı takibi amacıyla tercih edilmektedir. Çocuklarını takip etmek isteyen ebeveynler için geliştirilmiş çocuk takibine özel yazılımlar bulunmaktadır. Takibi yapılmak istenen çocuk ya da gençlerin telefonlarına birkaç dakikalık süren indirme işlemi sonrasında takip programı kurma işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlem sonrasında belirtilen size kullanıcı paneli üzerinden hedef telefondaki bütün bilgiler görülebilmektedir. Çoğunlukla çalışan ebeveynler çocuklarını her istediklerinde aramaya fırsat bulamamaktadır ya da istedikleri zaman çocuklarının yanlarında olamamaktadırlar. Bu gibi durumlarda çocuklarının nerede olduklarını konum tespit özelliği ile takip edebilmektedirler.

Ortam dinleme özelliği ile çocukların okulda olup olmadıklarını, okul ortamlarında herhangi tehlikeli bir durum olup olmadığını rahatça anlayabilmektedirler. Ayrıca lise çağındaki çocukların aktivitelerini kontrol etme, arkadaş ortamlarında ne konuştuklarını dinleyebilme fırsatı yakalamaktadırlar. İnternet ortamındaki ve sosyal medyadaki zararlı programlar da ebeveynleri oldukça endişelendiren telefon takip programı kullanmaya yönlendiren sebeplerdendir. Anne ve babaların sanal ortamdaki mevcut tehlikelerden çocuklarını korumaya çalışması ve ebeveynlerin çocukları ile ilgili endişelerini dindirmek gibi sebeplerden dolayı takip programlarını tercih etmektedirler. Böylelikle sosyal medyalara erişim, arama geçmişine erişim, konuma erişim, dosyalara erişim gibi özellikler ile çocukların güvenliğini sağlanmakta ve yanlış kişi ortamlardan korunmaktadırlar. Ayrıca çocukları şehir dışında ya da yurt dışında öğrenim gören ebeveynler de çocuklarının telefonlarına telefon takip programları yükleyerek onların yaşamları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedirler.

Casus yazılımlar sayesinde çocukların kimler ile yazıştıklarını, kimler ile görüştüklerini, arkadaş ortamlarını, arama ve konuşma geçmişlerini, okul vakitlerini nasıl ve nerede geçirdiklerini tespit etmeye olanak sağlayan pek çok fonksiyonel takip özelliği sunulmaktadır. Aileler tarafından tercih programları yaşlıları takip etmek için de kullanılmaktadır. Özellikle alzheimer hastalığı olan yaşlıların aileleri tarafından tercih edilen programlar yaşlıların nerede olduklarını tespit etmeyi sağlayan konum takip özelliği sayesinde yaşlıların kaybolmasını önlemekte ve endişeleri gidermektedir. Ayrıca canlı resim çekme özelliği ile de yaşlıların konum tespitlerini görsel olarak kolaylaştırmaktadır. Bulunulan çevrendeki mevcut tüm sesleri dinlemeye olanak sağlayan ortam dinleme özelliği, tüm arama kayıtları, konuşma ses kayıtları ve sms geçmişi takip özellikleri ile yolunu kaybeden, hastalanan, başka kişiler tarafından kandırılmaya müsait olan yaşlıların korunmasına da yardımcı olunmaktadır. Takip programları çocukların, gençlerin ve yaşlıların yararına kullanım sağlamasından dolayı aileler tarafından giderek popüler hale gelen uygulamalardan biri olmuştur.

Şirketlerin Takip Programı Kullanım Nedenleri

Telefon takip programları aileler dışında şirketler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Şirket yöneticilerinin çalışanları takip etmek amacıyla kullandıkları bu programlar şirket yönetimini kolaylaştırmakta ve kontrol mekanizmasını güçlendirmeye katkı sağlamaktadır. Büyük şirketlerde çalışan sayısının oldukça fazla olması iş ortamlarında pek çok problemi de beraberinde getirmektedir. Bu problemleri en aza indirmek, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak ve kontrol mekanizmasının her daim aktif tutabilmek için şirket sahipleri casus yazılımları kullanmayı tercih etmektedir.

Böylelikle arama ve mesaj geçmişine erişim özelliği ile çalışanların telefonlarındaki müşteri görüşmelerinin detaylarına erişimi sağlamakta ve toplantılara katılamayan yöneticiler için ortam dinleme özelliği ile toplantılardaki konu detaylarına ulaşabilmeyi sağlamaktadır. Rakip şirketler arasındaki rekabet ortamından dolayı bilgi toplama amacıyla da kullanılan casus programlar bununla birlikte çalışanların mesai saatleri içindeki çalışma performansları ya da çalışanların şirket hatlarını kişisel çıkarlar dahilinde kullanıp kullanmadıklarını öğrenmek amacıyla kullanılabilmektedir.

Genel olarak aileler ve şirkeler tarafından kullanılan takip programları eşlerin ve arkadaşların birbirlerinden haberdar olma amacı gibi birçok farklı nedenden dolayı tercih edilmektedir. Telefon takip programları kullanım kolaylıkları, kişilerin hayatlarını kolaylaştıran pek çok işlevsel özellik sayesinde giderek yaygın hale gelen uygulamalardır.

Web: Cepcasusu.com
4
Site Tanıtımları / Sivilce nasıl geçer
« Son İleti Gönderen: nullsix 16 Kasım 2018 20:03:01 »
Sivilce nasıl geçer

Herkese merhaba. Bugün özellikle kadınları yakından ilgilendiren bir internet sitesi tanıtacağım. Guzellikformulleri.com isimli sitede, Üye Girişi Yapınız gibi soruların yanıtları ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

Sitede gribe yakalanan kişiler için Üye Girişi Yapınız makalesi de mevcuttur.

Daha güzel görünmek isteyenler, ciltlerindeki sorunlardan ivedilikle arınmayı arzu edenler ise, Üye Girişi Yapınız başlıklı yazıya gözatabilir.

Guzellikformulleri.com adresinde; yaşamdan cilt bakımına, beslenmeden egzersizlere, modadan estetiğe kadar çok sayıda farklı kategori sizleri bekliyor olacak.

Formuna önem veren, beslenmesine dikkat eden, düzenli egzersiz yapmak isteyen tüm kadınlar, bu özel siteye muhakkak girişini yapmalıdır.

Siteyi beğendiğiniz takdirde, kadın arkadaşlarınıza da tavsiye etmeyi unutmayınız.

Guzellikformulleri.com
5
Site Tanıtımları / Amazon Türkçe
« Son İleti Gönderen: pazar 15 Kasım 2018 22:59:30 »
Amazon Türkçe Nedir?

İnternet alışverişinin devi olan Amazon bir diğer deyişle e- ticaret İstanbul / Beşiktaş’ta Üye Girişi Yapınız başlığı ile artık Türkiye’de. İnternetten alışveriş yapmanın kolaylığını savunan tüketicilere 50TL’lik alışverişlerinde kargo ücretsiz. Güvenilir kargo şirketleriyle anlaşmalı olan Üye Girişi Yapınız büyük şehirlere alınan ürünü 2 ila 3 gün arasında tüketiciye ulaştırıyor. Sitede alışveriş için oldukça geniş bir yelpazede birçok kategoriden ürün sağlayabilirsiniz. Artık alışveriş yapmak sadece bir tık uzağınızda. Üye Girişi Yapınız uygulamasını telefonlarınıza App Store ve Google Play  mobil uygulamalarından indirip kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz. Oldukça zengin seçeneklere sahip olan Amazon şirketinin amacı yerel üreticileri de ağına katarak daha çok tüketiciye ulaşmayı ve kaliteli bir hizmet sağlamayı amaçlıyor.

amazonpaketim.com
6
Site Tanıtımları / İhracat Sandığı
« Son İleti Gönderen: pazar 14 Kasım 2018 16:37:41 »
İhracat Sandığı
 

Üye Girişi Yapınız ile fark yaratmaya ne dersiniz? Ürünleriniz güvenli bir şekilde yurt dışına doğru yolcuğuna çıkar. Sizler bu ülkenin en önemli insanlarsınız çünkü yurt dışına yolladığınız her ürün bu ülkeye döviz girişi sağlıyor. Bunun daha fazla olması bu ülkenin ekonomisinin düzelmesinde önemli bir rol oynar. Bunun farkındayız bu yüzden sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermek adına durmaksızın çalışıyor sunduğumuz ürün ve hizmetleri geliştiriyoruz. Size özel fiyatlardan faydalanmak ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak için bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. İhracatçıya destek ülkeye destektir bunun farkındayız.

 

10 yıldır bu sektördeyiz. Ürün gruplarımızın çeşitliliğine önem veriyoruz. Sadece ihracat sandığı üreterek kalmıyoruz aynı zamanda daha küçük ve orta ölçekli firmalar için Üye Girişi Yapınız hizmeti veriyoruz. Eğer ihtiyacınız tahta palet ve Üye Girişi Yapınız ise en kaliteli şekilde sizlere bu ürünleri temin ediyoruz. Hadi daha fazla vakit kaybetmeden ticarettin zirvesine doğru hareket etmeye başlayın. Sunduğumuz kaliteli paletler ile hiçbir sorun yaşamadan ihracata, yurt içi hizmete devam edin.

ardapalet.com.tr
7
Site Tanıtımları / İstanbul böcek ilaçlama
« Son İleti Gönderen: pazar 12 Kasım 2018 10:21:00 »
Böcek ilaçlama

Işıkları açtığınızda odadaki böceklerin ve nasıl kaçıştıklarını görmekten daha kötü bir şey yoktur. Kimse bu ortama uyum sağlayan ve dayanıklı zararlıların evlerinde dolaşmasını istemez. Yatak odasında hamamböceği gören bir kişinin salondaki kanepede yatmak istemesi sizi şaşırtmasın.

kene ilaçlama Salmonella, Staphylococcus, Streptococcus ve Escherichia coli gibi hastalıkları taşıdığı bilinen hamamböceklerinin saç, besin atıkları veya tatlı maddeler da dahil olmak üzere, yakındaki herhangi bir besin kaynağı üzerinde  hayatta kalırlar.

Üye Girişi Yapınız gezegenimizde 300 milyon yılı aşkın süredir varlar (ortama bu kadar uyum sağlayabilen bir canlı olmaları sizi şaşırtmasın). Dünyada 4.500'ün üzerinde hamamböceği türü bulunmasına rağmen, sadece Alman, kahverengi-çizgili, oryantal ve Amerikan hamamböceği gibi hareket etmeyi seven dört tür için endişelenmeniz gerekir.

Bu kesinlikle istenmeyen böcek  evinizin etrafında dolaşmayı severler, bu yüzden onları ortalarda dolaşırken görebilirsiniz, Pestcheck uzman personeli bu istenmeyen konuklarınızı evinizden en iyi bir şekilde tahliye edecek yardımı sağlayacaktır.

Türleri ve Önleme İpuçları

Amerikan Hamam böcekleri ilaçlama :

Bu zararlılar, ılıman iklimlerde kanalizasyon ve bodrumlarda yaşamayı sever ve tipik olarak kanalizasyon ve çürümüş besinler ile beslenirler. Bu canlılar, 33 çeşit bakteriyi, altı çeşit parazit solucanını ve insanlar için bulaşıcı olan diğer patojenleri yayan bir postacı gibidir. Vücutlarında taşıdıkları mikroplar haftalarca enfekte kalabilir ve son zamanlarda yapılan çalışmalarda hamamböceklerinin küçük çocuklarda astıma neden olabilecek alerjenler taşıdığı görülmüştür. Bu alerjenler hamamböceği dışkılarından, döküntü derilerinden ve karkaslardan kaynaklanmaktadır.

Duvarların iyi yalıtılması ve çatlakların kapatılması hamamböceği popülasyonlarının azalmasına yardımcı olabilir, fakat çoğu zaman bu kadar basit değildir. fare ilaçlama bulunduğunuz ortamdan uzak tutmak için toplam hamamböceği kontrolü sağlarlar.

Doğu (Oryantal) Hamamböcekleri:

Bu böcekler, kanalizasyon boruları gibi pis noktalarda gezinmeyi ve 68 ila 84 derecelik sıcak ortamlarda gelişmeyi severler. Bodrum katlarından bir yol bularak evlere girme eğilimi taşırlar. Doğu hamamböcekleri son derece dirençlidir ve haftalarca su olmadan ve bir ay boyunca gıdasız yaşayabilir.

kene ilaçlama  göre yaşam süreleri daha kısadır (sadece 110 ila 160 gün civarı), ancak aşırı şekilde ürerler. Dişiler, yaşamları boyunca herbiri 16 yumurtalı 8 yumurta kesesine sahip olurlar. Evinizde veya çevresinde hamamböceği olduğunu görürseniz profesyonel hamamböceği kontrolü sağlamanız bir zorunluluktur, çünkü hızla çoğalırlar.

Bu sinsi zararlılar, çürüyen gıdaları tüketirken aldıkları gıda kaynaklı patojenleri ve hastalıkları bacaklarında ve vücutlarında taşırlar. Bu siyaha yakın kahverengi renkteki hamamböcekleri, diğer hamamböcekleri ile iletişim kurarken gözle görülür bir dışkı salgılamakla birlikte hoş olmayan bir koku bırakırlar. Bu koyu renkli, kötü kokan böceklerden birini tespit ederseniz, hızlı hamamböceği imhası için bize ulaşın.

keneilaclama.gen.tr
8
Site Tanıtımları / Eşya depolama
« Son İleti Gönderen: pazar 12 Kasım 2018 10:10:11 »


eşya depolama

Özellikle günümüzde insanlar konaklama ihtiyaçlarını sürekli ev değiştirerek karşılamaktadırlar. Çünkü modern yaşam bu anlamda hareketi sağlamıştır. Üniversite öğrencileri, şehir dışına taşınma zorunluluğu, tayin ya da bambaşka sebeplerle insanlar yaşadıkları ev yerine başka bir eve yerleşme gereksinimi duymaktadır. Bu anlamda kimi zaman şehir içi, kimi zaman da şehir dışı nakliye işlemlerini gerçekleştirmek zorundadırlar. Bu gereksinimi ilgili insanların tek başlarına yapmalarına imkan yoktur. Bu açıdan nakliyecilik en net ifadeyle profesyonellik gerektirmektedir.

Bu zorunlu ihtiyaç ev eşyası ev eşyası depolama hizmeti sunan firmaların sayısını çoğaltmıştır. Ancak evden eve taşıma gerçekleştirecek firmanın seçimine ayrı bir önem verilmelidir. Her firmaya eşyalar teslim edilmemelidir. Bu önemli bir noktadır. Ayrıca hiçbir şekilde eşyaların bireysel girişim ile taşınabileceği de düşünülmemelidir.

İşini profesyonelce yapan iş yeri Ofis Depolama firması öncelikle her müşteriye özgü bir program geliştirir. Elbette yapılması gerekenler ana kurallar her müşteri için geçerlidir. Ancak kimi depoların kendine özgü durumları söz konusu olabilir. Böyle bir durumda ise yapılması gereken müşteri odaklı hareket etmektir.

Eşyaların taşınacağı depo  güvenilir olması gerekir. Taşıma işlemi bu örnekte mutlaka bir gezici asansör sistemi ile yerine getirilmelidir.

Üye Girişi Yapınız çalışanları öncelikle eşya taşınacak eve giderler ve eşya tespiti yaparlar. Deneyimin vermiş olduğu uzmanlıkla birlikte de eşyaları kendi içlerinde kategorilere ayırırlar. Sonrasında ise paketleme işlemi yerine getirirler. Kırılacak durumdaki eşyalar özel bir şekilde paketlenir. Çizilecek durumda olan eşyalarda ise daha başka paketleme malzemesi kullanılabilir. Bu açıdan tam anlamıyla planlı ve programlı hareket edilir. çalışanları hiçbir şekilde sizin eliniz değmeden paketleme işlemini yerine getirir. Yine büyük bir dikkat ve özenle eşyalar nakliye aracına yüklenir ve ilgili eve doğru yola çıkılır. Aynı şekilde nakliye aracından indirilen eşyalar hiçbir şekilde karışıklığa sebebiyet vermeden yeni eve güzelce yerleştirilir. Evde muhteşem bir düzen tutturulur ve yeni ev, sahibine teslim edilir.

Zaman konusunda evlerin niteliğine göre değişkenlik söz konusu olabilmektedir. Ancak düzenli, planlı ve seri çalışma dolayısıyla çok kısa süre içinde Eşya Depolama işlemi yerine getirilmektedir.

 
9
Grafik Logo Hizmetleri / Profesyonel logo hizmeti alımı yapılacaktır
« Son İleti Gönderen: coder 08 Kasım 2018 19:56:34 »
Merhaba müşterimin websitesi için uygun fiyatlı uzman logo grafik tasarımcı  aranıyor,anlaşıldığı taktirde ödeme peşin yapılacaktır.Yaptığı işde iyi ve sabırlı olması öndemlidir.
10
Site Tanıtımları / Ynt: INSTAGRAM’DA FENOMEN OLUN
« Son İleti Gönderen: Admin 07 Kasım 2018 20:09:02 »
@ishesabi00 konuyu yararlı buldum takipçisi olur
Sayfa: [1] 2 3 ... 10